جزیره انتظامی دستگیری شناسایی پلیس آگاهی

جزیره: انتظامی دستگیری شناسایی پلیس آگاهی فرمانده انتظامی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل کره شمالی، استرالیا را هم ترساندن کرد

پیونگ‌یانگ در اقدامی تازه استرالیا را به “وقوع فاجعه” ترساندن کرده هست. کره شمالی همچنین آمریکا و کره جنوبی را نیز ترساندن کرده است که به تلی از خاکستر تبدیل می

کره شمالی، استرالیا را هم ترساندن کرد

کره شمالی، استرالیا را هم ترساندن کرد

عبارات مهم : تبدیل

پیونگ یانگ در اقدامی تازه استرالیا را به “وقوع فاجعه” ترساندن کرده هست. کره شمالی همچنین آمریکا و کره جنوبی را نیز ترساندن کرده است که به تلی از خاکستر تبدیل می شوند.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری کی سی ان ای کره شمالی به نقل از یک سخنگوی وزارت خارجه این کشور گزارش داد: اگر استرالیا همچنان به پیروی از آمریکا در اعمال فشار نظامی، اقتصادی و دیپلماتیک علیه کره شمالی به رغم هشدارهای ما ادامه دهد، آنها نمی توانند جلوی وقوع یک فاجعه را بگیرند.

کره شمالی، استرالیا را هم ترساندن کرد

این وزارتخانه با تاکید بر اینکه کره شمالی “مشارکت غیر عقلانی” استرالیا با واشنگتن را “اقدام خصمانه ای علیه جمهوری دموکراتیک خلق کره” می داند، کانبرا را به “پیوستن کورکورانه به تحرکات نظامی و سیاسی فریبکارانه آمریکا” متهم کرد. در این بیانیه خصوصا حمایت جولی بیشاپ، وزیر امور خارجه استرالیا از سیاست های آمریکا مورد انتقاد قرار گرفته هست. پیونگ یانگ اعتقاد است استرالیا آماده است به آمریکا و متحدانش به لحاظ نظامی کمک کند.

کره شمالی همچنین دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا را “دیوانه پیر” خوانده که “روز قیامت این امپراتوری اهریمنی را تسریع می بخشد.” رژیم کیم جونگ اون همچنین در هشداری شدیداللحن گفت که “سرزمین آمریکا را به تلی از خاکستر” تبدیل می کند.

پیونگ‌یانگ در اقدامی تازه استرالیا را به “وقوع فاجعه” ترساندن کرده هست. کره شمالی همچنین آمریکا و کره جنوبی را نیز ترساندن کرده است که به تلی از خاکستر تبدیل می

این هشدار بعد از آن مطرح شد که سه شنبه شب بمب افکن های مافوق صوت نیروی هوایی آمریکا بر فراز شبه جزیره کره به پرواز درآمدند. تهدیدات کره شمالی علیه “ترامپ بازنده” نگرانی هایی را راجع به وقوع جنگ جهانی سوم به وجود آورده است.

از سوی دیگر روزنامه حزب کارگران کره شمالی موسوم به “رودونگ سینمون” از کره جنوبی هم انتقاد کرد. این روزنامه نوشت: اگر امپریالیسم آمریکا و همراهانش گزینه جنبش نظامی علیه کره شمالی را در دست داشته باشند، ایالات متحده آمریکا و کره جنوبی با حمله تلافی جویانه هسته ای به خاکستر تبدیل می شوند.

واژه های کلیدی: تبدیل | آمریکا | کره شمالی | استرالیا | کره جنوبی | کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz