جزیره انتظامی دستگیری شناسایی پلیس آگاهی

جزیره: انتظامی دستگیری شناسایی پلیس آگاهی فرمانده انتظامی خبر حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث بازداشت دانشجوی دکترایی که دختران تهرانی را فریب می داد

رئیس پلیس فتا پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری فردی که بعد از دوستی با زنان و دختران جوان به آنها تعرض می‌کرد خبر داد. 

بازداشت دانشجوی دکترایی که دختران تهرانی را فریب می داد

عبارات مهم : ایران

رئیس پلیس فتا پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری فردی که بعد از دوستی با زنان و دختران جوان به آنها تعرض می کرد خبر داد.

به گزارش فارس، سرهنگ تورج کاظمی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: دانشجوی دکترای یکی از کشورهای اروپایی با ساختن صفحه ای در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … اقدام به ارتباط و جلب اعتماد دختران و زنان جوان می کرد.

رئیس پلیس فتا پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تصریح کرد: این فرد بعد از دوستی به بهانه گشت و گذار، دختران و زنان جوان را به محل های خلوت و تفرجگاه ها دعوت می کرد و در فرصتی مناسب با ترساندن و اجبار اقدام به تعرض به آنها کرده و از این اقدام نیز فیلم تهیه می کرد.

بازداشت دانشجوی دکترایی که دختران تهرانی را فریب می داد

سرهنگ کاظمی ادامه داد: متهم به این اعمال وقیحانه خود اکتفا نکرده و با فیلم ضبط شده است از قربانیان طلب پول می کرد و بعضی شکات به ناچار جهت حفظ آبرو تن به خواسته های پلید او می دادند.

وی با اعلام اینکه با رصد اطلاعاتی پلیس فتا پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ این پرونده در دستور کار تیمی از افسران مجرب پلیس قرار گرفت، اظهار داشت: در یک عملیات غافلگیرانه و در حالی که متهم با خیالی راحت قصد فرار و خروج از کشور را داشت در فرودگاه بین المللی امام (ره) دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

رئیس پلیس فتا پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری فردی که بعد از دوستی با زنان و دختران جوان به آنها تعرض می‌کرد خبر داد. 

این مقام ارشد پلیس پایتخت به شهروندان و بازدیدکنندگان اینترنت هشدار داد: در استفاده از اینترنت الزامات و حریم شخصی را مدنظر داشته و آنچه را که در فضای حقیقی در جهت صیانت از خود انجام می دهند در اینترنت نیز لحاظ کنند.

واژه های کلیدی: ایران | دختران | بازداشت | اینترنت | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz