جزیره انتظامی دستگیری شناسایی پلیس آگاهی

جزیره: انتظامی دستگیری شناسایی پلیس آگاهی فرمانده انتظامی خبر حوادث

کنایه به استعفای پرحاشیه نجفی از شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران ، ب

دبیر مجمع نمایندگان پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان این که انتقادها نسبت به انفعال این مجمع و شورای ۵۱ نفره امید در جریان استعفای شهردار پایتخت را قبول ..

ادامه مطلب

کدام‌یک از وزرای احمدی‎نژاد هم‌چنان به او وفادارند؟

محمود احمدی نژاد در تمام ۸ سالی که زمام امور را به دست داشت، موسس و مجری پدیده‎هایی شد که تا آن روز در تاریخ دولت‎های بعد از انقلاب رخ نداده بودند. بر..

ادامه مطلب

کسانی که بانی بعضی کارها علیه دولت شده‌اند، بدانند دود آن به چشم خودشان می‌رود / جهانگیری

معاون اول مدیر جمهور گفت: کسانی که حرکتهای خیابانی را شروع می کنند، آخر دهنده ‌آن نخواهند بود و دود کارها آنها به چشم خودشان هم می‌رود.  جهانگیری:..

ادامه مطلب

تصویر العمل کوهپایه‌زاده به اخراج «بابک زنجانی» از دادگاه

وکیل مدافع بابک زنجانی گفت: شرکت نفت و وکلایش این امکان را دارند که صحبت‌های خود را مطرح کنند و اگر امروز به موکلم اجازه داده می‌شد صحبت هایش گفته شود..

ادامه مطلب

با من جهت ماندن در دولت دوازدهم صحبت شده است است / حجتی

وزیر جهاد کشاورزی گفت: با من جهت حضور در سمت فعلی‌ام صحبت شده است است ؛باید منتظر تصمیم مدیر جمهور بمانیم. حجتی: با من جهت ماندن در دولت دوازدهم ص..

ادامه مطلب

حساسیتی نسبت به حضور اصولگرایان تابلودار در کابینه نداریم / تابش

نائب رییس فراکسوین امید مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «راهبرد و باور این فراکسیون حمایت از روحانی در جهت تحقق شعارهای وی و مطالبات مردم است» در عین حال ..

ادامه مطلب

ناطق‌نوری به روحانی جهت حضور در دولت ، نه&quot، &quot

مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی با بیان اینکه رییس‌جمهور پیشنهاداتی را به حجت‌الاسلام ناطق‌نوری ارائه کرده ولی او قبول نکرده هست، گفت: آقای ناطق نوری کار اجرای ..

ادامه مطلب